Ankara Protherm Servisi

Ana Sayfa / Ankara Protherm Servisi

Protherm Ankara Servisi

Protherm kombi ürünlerinin arıza servis hizmetlerini üstün hizmet prensibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile yapmakta olan Ankara Protherm Servisi sizlere en güvenilir hizmeti vermenin gruru ile çalışma hayatına devam etmektedir.

Ankara Protherm Servisi Ankara Merkez ve diğer ilçelerde bölge bölge faaliyet göstermekte olan gezici mobil ekipleri ile servis alanlarına hızlı bir şekilde ulaşılmaktadır.

Ankara Protherm Servisi ile teknik destek hattı aracılığı ile iletişime geçerek protherm kombi ürünlerinizde oluşan arızalar için etkin çözümlerinden yararlanabilirsiniz.
Ankara Protherm Servisi kurulduğu günden bu yana protherm kombi ürünlerinizin arıza bakım ve onarım hizmetlerini itina ile karşılamakta olup hizmet kalitesini günden güne geliştirerek sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışımızla siz değerli tüketicilerimize özlediğiniz ve arzuladığınız hizmeti daima vermekteyiz. Kombi sorunlarınızın çözüm merkezi olarak faaliyet gösteren işletmemiz tüm müdahalelerini ve yapmış olduğu işlemleri garantili olarak ulaştırmaktadır.

Protherm markasının gücüne inanan siz değerli Ankara sakinleri markaya olan güveninizi satın alımlarda göstermektesiniz. Biz de sizin bu güveninize layık olacak hizmeti sunmak için etkili bir servis ağı oluşturduk. Ankara Protherm Servisi adını şehrimizin en uzak köşesine kadar götürdük.

Sağlam olduğu kadar kullanışlı yapısıyla da dikkat çeken Protherm kombiler doğalgazın kullanıldığı ilk günden beri başkentimizde talep görmekte ve her eve girmeyi başarmaktadır. Kolay ulaşılabilir servis yapısı ve uygun fiyatlı yedek parçaları ile Protherm kombiler satış sıralamalarını alt üst etmiştir.
Hızlı Ve Etkili Tamirat İşlemleri

Ankara Protherm Servisi sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile protherm kombi ürünlerinizde yapılan bakım ve onarım hizmetlerine bir sene garanti vermektedir.

İşlem sonunda ekiğlerimizin size vereceği belgeler önemlidir, lütfen saklayınız. 1 yıl içinde oluşabilecek aksaklıklarda işcilik ücreti bile ödemeden tamirat yaptırmanızın anahtarı bu belgelerdir.

Mesleğinde uzman kaliteli ve dinamik bir yapımız ile son teknolojik donanımsal malzemelerimizi birleştirerek Ankara Protherm Servisi olarak sizlere kaliteli sağlam ve hesaplı hizmetler sunmaktayız.

Öncelikli hedefimiz sizlere ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaktır. Her zaman bu bilinçle görev yaptık ve ilerleyen günlerde de bu şekilde devam ederek çizgimizi bozmayacağız.

Ankara Protherm Servisi olarak Protherm markalı kombi klima şofben gibi ürünlerinizde oluşabilecek olan arızalarda , anında ve yerinde bakım onarım montaj ve tamir gibi teknik yardım hizmeti sunmaktayız.

oğu zaman yerinde yapılan parça değişimli tamiratların yanı sıra bazen de atölye bakımı yapmamız gerekebiliyor. Bu durumda sizin onayınız doğrultusunda iş yerimizde tüm onarımınız yapılarak ürününüz teslim edilecektir.

Yedek parça malzemelerimizin hepsi 1 yıl garantili olup TSE standartlarına uygundur. İşçiliğimiz ise temiz pratik ve hesaplıdır. Bizi seçtiğiniz için memnun kalacaksınız. Bunu kesinlikle garanti edebiliriz.

protherm-servisi

Ankara Protherm Servisi 20 yıllık geçmişi ve kaliteli teknik servis elemanları ile 7/24 siz değerli müşterilerine Protherm markalı ürünlerde teknik destek imkanı sunmaktadır.

Görev alan her personel firmanın kadrosuna gerekli eğitimleri tamamlattırılarak dahil edilir. İşte bu sebeple işlemlerimiz her zaman mükemmel sonuçlanmaktadır.

339 9 000 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz . Arıza kaydınızı ve adres bilgilerinizi bıraktıktan sonra mobil ekiplerimizin kısa süre içinde kapınızda olma garantisini veriyoruz.

Mobil araçlarımız şehrin tüm bölgelerine dağılmış vaziyettedir. Size yakın olan birimimiz hemen yanınıza gelerek sorununuza çare bulacaktır.
Yıllık Bakım Çok Önemlidir

Yıllık periyodik bakım, aralıksız çalıştırılan kombi ve klimaların düzenli çalışmasında ve performansların yüksek olmasında çok önemlidir. Bu nedenle, yıllık periyodik bakı işinde teknik hususlar önemlidir.

Bu hususları en iyi şekilde yerine getiren Ankara protherm servisi müşteri memnuniyetini sunmaktadır. Kombi bakımları genelde sonbaharda yapılır.

Bu dönemler biraz yoğun olabileceği için size tavsiyemiz yaz aylarının bitmesine yakın bir dönemde randevu alarak Ankara Protherm Servisi ekiplerine bakım işlemlerinizi tamamlatmanızdır.

Kombi, klima ve beyaz eşya bakım-onarım işlerinde uzman olan Ankara protherm servisi, birçok klima ve kombi markası konusunda uzmanlaşmıştır.

Kombi konusunda en önemli meselelerden biri olan bakım-onarım işleri, servisçilik konusunda tecrübeli olan ehil ellere teslim edilmelidir.

Ankara Protherm Servisi olarak 7 gün 24 saat operasyon merkezimizden randevu alabilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonu olması sizin için sorun olmasın.

Zaten bizim için de sorun olmaması için gerekli önlemleri aldık ve 24 saat hazır personel bekleterek sizlere ne kadar değer verdiğimizi kanıtladık. Size özel, ayrıcalıklı ve bunun yanı sıra piyasanın en ekonomik tamir hizmetlerine kavuşmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Ayrıca telefon ile desteğimiz de yılın her günü, günün her saati sürmektedir. Çoğu zaman gözden kaçırdığınız ya da yanlış müdahaleler nedeni ile çalıştıramadığınız kombi cihazınızı telefon yönlendirmesi ile de aktif hale getirebiliyoruz.

Ankara Protherm Servisi ilk önceliğini müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. Bu amaçla da mümkün olan her önlemi almıştır.
 

Sayfamızı Paylaşın