Yüzüncüyıl Protherm Servisi

 

44Yüzüncüyıl Protherm Servisi tam donanımlı mobil araçları ile bölgenin en hızlı ve güvenilir servisi olmayı başarmış ve uzun yıllardan bu yana sizlere kaliteli servis hizmetlerini ulaştırmaya çalışmıştır.

Kombi tamirinde şans faktörünün yeri yoktur. Yapılacak işlemler bilgi ve tecrübe ister.Bu sebeple geçmişini bilmediğiniz , nereden geldiği belli olmayan , güven vermeyen kişilere cihazlarınızı teslim ederek kendinizi , cihazınızı ve paranızı riske atmayınız.

Uzman kadromuzla zaman mefhumu olmadan sizlere her konuda yardımcı olmakta , tamirat ve bakım işlerinizi itina ile yapmaktayız. Protherm kombilerin belirli bir kullanım ömrü vardır.

Bunun dışına çıkıldığında cihazların sağlık sorunu ve masraf açmaması için değişimi gereklidir. Bacalı kombilerin yasaklanması ile birlikte hermetik cihazlara geçiş sağlanmış ve bu doğrultuda üretimler yapılmıştır.

Can güvenliğimiz açısından da hermetik kombileri tercih ederek kendimizi güvence altına alabiliriz.En yakın satış mağazasına giderek destek isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir