Yenimahalle Protherm Servisi

 

33Evinize taktıracağınız ya da var olan kombinin temel ihtiyaçları vardır. Doğru ve yeterli kapasitede kombi tercih edilmesi ve iyi bir montaj yapılmasıdır.

Bizde bu temel aşamaları Yenimahalle Protherm Servisi olarak sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz. Bahsettiğimiz bu aşamalar ilk süreç içindir. Uzun yılların bilgi ve birikimiyle faaliyet gösteriyoruz.

Tecrübeli ve deneyimli bir firmayız. Geniş bir kadromuz bulunmakta ve her biri çok iyi yetiştirilmiştir.

Özellikle saha elemanlarımız her konuda donanımlıdır. Tüm hizmetlerimizi en iyi kalite standartında sunmaktayız.

Kombi için ikinci önemli aşama kullanım sürecinde ortaya çıkmaktadır. Doğru kombiyi seçmiş ve iyi bir şekilde monte ettirmiş olabilirsiniz. Cihazdan verim almak için bu cihaza her yıl en az bir defa bakım yaptırmanız gerekir.

Kombi bakım hizmetlerinizi Yenimahalle Protherm  Servisi olarak kapsamlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Bakım sürecimizde hiçbir şeyi gözden kaçırmıyoruz. Hemen hemen tüm parçaları kontrolden geçiriyor ve temizliyoruz.

Aynı şekilde baca, petek ve tesisat temizlik hizmetleride ücretsiz bir şekilde paket kapsamında sunulacaktır. Firmamız her zaman sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Sizin adınıza her şeyi düşünüyor ve hiçbir detayı atlamıyoruz.

Aradığınız ve beklediğiniz tüm hizmetler Yenimahalle Protherm Kombi Servisi firmamızdadır. Asla pişman olmayacağını bir tercih olacaktır. Daha önce kötü servis deneyimleri yaşamış olabilirsiniz. Hepsini bir kenara bırakın ve hemen bizi arayarak bu hizmetleri bizden alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir