Ulus Protherm Servisi

 

      33 Ulus Protherm Servisi, kombilerinizin takma, sökme, montaj, de montaj, yedek parça, yıllık bakım, arıza, temizlik, su gider kontrolleri, elektrik tesisat kontrolleri, onarım, petek kontrolleri, ısı ayarları ile ilgili aklınıza gelen servis işlerini itinayla, büyük titizlikle ve uzmanca hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin istek ve önerilerine önem vererek alanımızda en çok tercih edilen servis olmayı başarmış durumdayız.

Hizmetlerimizde sınır tanımıyor 7/24 her saat servis anlayışı ile talebinizin üzerine istediğiniz saatte vermiş olduğunuz adreste bulunuyoruz.

Ulus protherm servisi, kombilerinizin yıllık bakımlarını yaparken sadece rutin bakım yapmaz ince ince ayrıntıları sorgulayarak detaylı bakımla rutinin dışında hizmet vermektedir.

Kombi bakımı sırasında elektrik tesisatından tutunda, peteklere, iç ve dış temizliğine varana kadar aklınıza ne geliyorsa bakımdan geçiriyor, ileriyi göremeyecek parçaları değiştiriyor böylelikle can ve mal güvenliğinizi sağlamış oluyoruz. Ayrıca bakımlar esnasında yapılan bu iş ile büyük maddi paraların önüne geçmiş oluyor, kombilerinizin ömrünü uzatıyoruz.

Ulus protherm servisi kalitenin, garantinin adıdır. Ekibimiz yılların verdiği tecrübe ve her yıl yapılan rutin eğitimlerle işini profesyonelce yapmaktadır. Alanımızdaki yenilikleri takip ederek daima önde olmayı, hep bir adım ileride olmayı başarmış durumdayız.

Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda siz değerli müşterilerimizden talep edilen miktar oldukça uygun olduğundan, bu konuda da parmakla gösterilmekteyiz. En iyi hizmeti en uygun fiyata Ulus Protherm Servisi olarak biz yapıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir