Türközü Protherm Servisi

TÜRKÖZÜ

44Türközü Protherm Servisi takım ruhu ile çalışma yapan bir şirkettir. Atölye elemanlarımız da , atölyede çalışan personellerimiz de bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Böylelikle ulaşılmıştır bu güne kadar yaşadığımız başarılara. Servis verdiğimiz Protherm markası dayanıklılığı ve tasarruflu kullanımı ile dikkat çeken ve bu sebeple tercih edilen cihazlardır.

Fakat gelişen çağla beraber teknolejide de gelişim yaşanmış ve eski tip bacalı kombilerin yerini hermetikler almıştır. Bu cihazlar emniyetli olması ile de tercih edilmektedir.

Eğer imkanınız varsa bacalı sistemden hermetik sisteme geçmeniz uygun olacaktır. Can güvenliğiniz açısından da önemli olacak bu değişim sizi her yönden emniyete alacaktır. Önceden sık sık duyduğumuz kombi zehirlenmeleri bacalı kombiler yüzünden olmaktaydı.

Çürüyen baca atık gazın eve dolmasına neden oluyor , böylelikle karbonmonoksit zehirlenmesi yaşanıyordu. Şimdiki cihazlarda baca sistemi tamamen değiştirilip güvenli kullanım sağlandığı için bu tip kazaların da önüne geçilmiştir. Satış ve değişim için protherm mağazaları sizleri beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir