Pursaklar Protherm Servisi

 

33Pursaklar , Ankaranın son dönemlerde gelişen , düzenli yapısı ile dikkat çeken , nezih semtlerindendir. Kombi kullanımı son dönemlerde bu bölgede oldukca yaygınlaşmıştır. Kullanım yoğunluğu beraberinde servis ihtiyacı da doğurmuştur.

Pursaklar Protherm Servisi de işte bu açığı kapatmak için uzun yıllar önce kurulmuş , tecrübeli , deneyimli ve kaliteli bir firmadır. Eğitimli ve donanımlı personelleri ile tüm ilçe halkının en ihtiyaç duyduğu anlarda sürekli yanında olarak desteğini sağlamıştır.

Ekonomik fiyat politikası güderek tamir işlemleri yapan işletmemiz bu sayede onarımlarınızı cebinizi üzmeden yapmaktadır. Yapılan işlere 1 yıl garanti vererek de sizi güvence altına almaktadır.

Orjinal parça kullanımı ile de arızalarınızın tekrarlama riskinin önüne geçen teknisyenlerimiz sizlere her koşulda güler yüzlü servis sağlamaktadır. Kurumsal servis hizmeti anlayışı ile işlerini yürüten servisimiz bakım onarım ve tamiratlarınızda sizlere 1 telefon mesafesindedir,merkezimizi arayarak kayıt oluşturabilisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir