Ankara Protherm Servisi

Kış aylarında Sibirya soğukları geldiği zaman, en önemli mesele doğalgaz ile ısınmak olmuştur. Doğalgaz ile çalışan kombilerin, kış aylarından önce bakım, onarım yapılarak, kışa hazırlanması, rahat bir kış geçirmek için önemlidir.

Dondurucu kışın ortasında kombinin bozulması, çok zor durumların oluşmasına neden olacaktır. Yaz aylarının vazgeçilmez serinletici cihazı olan klimalar da, bakımlı oldukları sürece randımanlı çalışır. Randımanlı çalışmaları yanında, yaz aylarının kavurucu sıcaklarında zor durumlara düşmemek için, yaz aylarına girmeden klima bakımı yapılmalıdır.

22Kombi bakımı, öncelikle kombinin çalıştırılıp çalışma şeklinin incelenmesi ile başlar. Yakma şekli, ısıtma şekli ve süresi, sıcak suların peteklere pompalanması ve cihazın parçalarının denetlenmesi gibi. Müşterinin şikâyetleri doğrultusunda da bakım ve onarım yapılmaktadır. Bakım ve Onarım işlerinde önemli bir yere sahip olan, servis çalışmasında, Ankara protherm servisi en kaliteli çalışmaları sunmaktadır.

Klimaların bakımına temizlikle başlanır. Filtre temizliği, polen temizliği ve toz temizliği ile cihazın rahat çalışması sağlanır. Fanın yavaş çalışması veya zorlanması, fanın bakıma ihtiyacı olduğunu gösterir. Temizlik bazen çözüm olmakla birlikte, parça değişimi de önemli bir unsurdur. Fan sıkışması, periyodik detay temizliği, parça temizliği gibi servis işleri, en iyi şekilde yapılmalıdır.

Elemanlarımız sertifikalıdır. Gerekli teknik eğitimi aldıktan sonra, sertifika almaya hak kazanan elemanlarımız, gerekli olan tecrübe ve birikime sahiptir. Bu birikim ile birlikte, en iyi teknik servis elemanlarına sahip olunabilir. Cihazların bakımı ve onarımı, yerinde yapılmaktadır. Yerinde yapılan bakım ve onarım işleri, cihaz sahibinin onayı ile birlikte işleme konmaktadır. Müşterilerin memnuiyeti ve güveni, elemanlarımızın teknik hizmetleri ve öz verili çalışma sistemi ile yapılabilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir