Öveçler Protherm Servisi

 

44Öveçler Protherm Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı giderebilmek için ve tüm malzemelerinizi temin etmek için stoklu çalışan , en zor anınızda yardımcı olmak için özveri ile hizmet eden , kurumsal hizmet etme prensibi ile işlerini büyük bir disiplinle gerçekleştiren , Öveçler bölgesinin en çok aranan ve tercih edilen firmasıdır.

Protherm amblemi taşıyan   cihazlarınızın tüm işleri için deneyimli personellerimiz vasıtası ile sizlere kesintisiz servis hizmeti sunuyoruz.

Bir cihazı satın almadan önce araştırma yapmalı ve işimize ne kadar yaradığını kontrol etmeliyiz. Üstün performans elde etmek ve paramızı boşa harcamamak için bu işlem çok önemlidir. Bir de doğru yapılacak olan montaj ürünün çalışmasını ve performansını etkiler.o sebeple konusunda uzman olan bir ekiple çalışmak hayati önem taşır.

İlk çalıştırmaya geçmeden önce de yetkili servis ile irtibata geçerek personel talebinde bulunulmalı ve garanti belgesinin onaylanması gerekir. İhmal etmemniz gereken bu işlem ileride oluşabilecek sorunlarınızın ve arızalarınızın ücretsiz giderimi için gereklidir.

Nöbetci ekiplerimizle ve vardiyalı sistem ile çalışan çağrı merkezimizle sizlere 7/24 servis imkanı sağlıyorz.İhtiyaç duyduğunuz anda bizlere hemen ve kolayca ulaşabilmeniz için lütfen telefon numaralarımızı kaydediniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir