Ostim Protherm Servisi

 

33Ostim Protherm Servisi zaman sorunu olmadan , sabah erken saatlerden , gecenin saatlerine kadar sırf siz protherm kullanıcılarını memnun edebilmek ve sorunlarını gidermek için aralıksız çalışmalarını devam ettirmektedir.

Buz gibi kış aylarında kombimizin bozulması ve çalışmaması bizi büyük bir strese sokar ve hayatımızın akışını kötü yönde etkiler.

Bu olaylara mahal vermemek için yapmamız gereken şey aslında o kadar basittir ki ; periyodik bakım yaptırmak.

Malesef hepimizin ihmal ettiği çok önemli bir konudur bakım işlemleri. Hastalanmadan doktora gitmeyiz , aynı şekilde ürünlerimiz arıza yapmadan tamirci çağırmayız.

Halbuki düşük bütcelerle yapılan bu işlemler bizi ileride ödeyebileceğimiz büyük masraflardan da kurtarmaktadır. Bunun bilincinde olarak yılda bir kere usta çağırıp temizlik , genel ayarlar ve tüm kontrollerimizi yaptırsak emin olun hiç bir sorun yaşamayız.

Ostim Protherm Servisi sadece bakım için değil arıza giderilmesi , montaj , yedek parça gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayan kurumsal bir firmadır. Servis hizmetlerimizi büyük bir hız ve gayret içinde yaparak sizleri de tüm sorunlarınızdan kolayca uzaklaştırıyoruz.

Randevu sistemi ile çalışan firmamıza çağrı numaralarımızdan ulaşarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir