Mamak Protherm Servisi

 

33Kombi, bakıma muhtaç bir canlı gibidir. Yıllık bakımlarının yapılması bu anlamda çok önemlidir. Firmamız, Mamak Protherm Servisi hizmetlerinde yaz dönemi kampanyası başlatmıştır.

Çok uygun fiyatlarla detaylı kombi bakımını firmamızdan yaptırabilirsiniz. Bakım kapsamında, cihazınızın filtreleri, vanaları ve tüm parçaları detaylı bir şekilde temizlenecektir.

Tesisat borularınız yıkanacak ve temizlenecektir. Bunun dışında petek hava alma işlemleri ve temizliği itina ile yapılacaktır.

Kombi hayati bir cihazdır. Çok işlevsel faydaları vardır. Mutfak, lavabo ve banyo gibi alanların sıcak su ihtiyacını giderir. Kış aylarında ısınma derdine son verir ve mutfakta yemek pişirmek için gaz ocağına gaz vererek çalıştırır.

Tüm bu önemli görevleri iyi bir şekilde yapabilmesi için cihazınıza Mamak Protherm Kombi Servisi olarak her türlü desteği sağlıyoruz. İlk defa kombi taktıracaklar için en kaliteli montaj hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Bazı durumlarda kombi arıza yapabilir. Basit arızalar olabilir.

Yüksek gerilim veya hatalı kullanımlar sonucu parçalar arıza yapabilir. Her marka kombiniz için orjinal yedek parça temini sağlıyor ve işçilik hizmetlerimiz garanti veriyoruz. Benzer arıza durumları için bir yıl süreyle güvence sunuyoruz. Yerinde servis ve işçilik hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

Dört mevsim temel ihtiyaç haline gelen kombi cihazınızın tüm gereksinimlerini Mamak Protherm Kombi Servisi firmamızdan karşılayabilirsiniz. Başka firmalarda boşa zaman harcamayın. En güvenilir kombi servisçisi olarak bizi tercih edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir