Keçiören Protherm Servisi

33Keçiören Protherm Servisi olarak belirtmek isteriz ki kış ayları yaklaştığında hepimizi bir ısınma telaşı sarar. Telaş daha çok ısınmanın getireceği maliyet yüzündendir.

Bazı kombilerin bakımının yapılmamış olması kombinizin verimsiz çalışmasına ve doğalgaz faturasının yüksek olmasına sebebiyet verecektir.

Kış ayına girmeden önce kombilerin bakımının yapılması olağan fiyatlara ısınarak kışı sorunsuz geçirmenizi sağlar. Keçiören Protherm Servisi hizmetleri kombinizle ilgili her türlü sorunda arayabileceğiniz teknik servistir.

 Elektronik kart arızası, su kaçağı, sıcak suyun gelmemesi, çok sık devreye girmesi gibi bir takım sorunlar yaşayabileceğiniz kombiler, düzenli bakım yapıldığı takdirde bu arıza risklerini minimum seviyeye çekecek ve yüksek arıza maliyetlerinin önüne geçecektir.

Kombinizdeki sorunların çözümünde ulaşabileceğiniz Keçiören Protherm Servisi müşteri hizmetleri arıza kaydınızı oluşturarak en kısa sürede adresinize teknik servis personelinin gelmesini sağlayacaktır.

Adresinize gelen güler yüzlü servis personeli kombinizdeki arızaya nasıl müdahale edileceği konusunda sizi bilgilendirecek onaylamanız durumunda gerekeni yapacaktır. Yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parçalara 1 yıl servis garantisi verilmekte, müşteri memnuniyeti odaklı çalışılmaktadır.

Kombi içinde bulunan parçaların bir kısmı direk su ile temas halinde olduklarından zamanla kireç ve paslanma oluşacaktır. Bu da parçaların arızalanmasına neden olarak değiştirilmelerini gerektirmektedir.

Geniş yedek parça stokları ve işinde tecrübeli servis personelleri ile Keçiören Protherm Servisi hizmetlerinden faydalanmak için telefon ve internet sitesi üzerinden iletişim kurarak kışı rahat geçirirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir