Karapürçek Protherm Servisi

 

33Karapürçek Protherm Servisi TSE standartlarına ulaştırdığı başarılı tamirat işlemleri ile bölge halkının büyük beğenisini kazanmış ve her zaman adından söz ettirerek sektöre hareket katmıştır. Başarılı bir tamirat işlemi eğitimli ve işinin uzmanı olan personeller vasıtası ile gerçekleşir.

Bünyemizde çalışan tüm takım arkadaşlarımız sekterün en iyileri arasından seçilmiş ve her daim eğitimlerini devam ettirerek sürekli kendilerini geliştirmiştir.

Karapürçek Protherm Servisi sadece semt sakinlerine değil , civar ilçe ve mahallelere de hizmet sunmaktadır. Uzun yıllar sorunsuz kombi kullanımı için bilinçli olmakta fayda vardır. Sık yapılan hataların başında ortamı terk ederken kombinin kapatılması gelir.Bu hareket kesinlikle yanlıştır.

Tamamen soğuyan ortamın tekrar aynı ısıya ulaşması için aşırı gaz harcanması gerekir.Halbuki en kısık derecede tutulan cihaz belirli zaman dilimlerinde devreye girip cıkarak odanın ılık kalmasını sağlar ve tekrar ıstenilen sıcaklığa ulaşmak istediğimizde minimum sarfiyat yapar.

Oda termostatları da tasarruf etmemiz açısından oldukca faydalı cihazlardır. Satış , kullanım ve montaj için servisimizden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir