İncirli Protherm Servisi

 

33İncirli Protherm Servisi bu güne kadar yapmış olduğu yüksek kalite standartlı tamir işlemleri ile kendisini ispatlamış ve bölge halkı tarafından güven duyulan , prensipli çalışan ve titiz bir firmadır.

Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyi işlerimize yansıtarak arızalarınıza kesin çözümler getirmiş ve sorunlarınızı en kolay yoldan çözmeyi başararak sizleri memnun etme sevincini her daim yaşamışızdır. Onayınızı almadan asla çalışma başlatmayan ekiplerimiz öncelikle fiyat bilgisi verirler ki hazırlıklı olmadığınız anlarda sürpriz yaşamayasınız.

Ekonomik fiyatlarımız ile rakiplerimizin hep bir adım önünde olmayı başararak yüzünüz de güldürdük. İncirli bölgesi başta olmak üzere tüm çevre mahalle ve ilçelere hizmet götüren personellerimiz seçkin kişilerdir ve her türlü eğitimi alarak tam donanımla çalışmalarını yürütmektedirler.

Düzgün ve sorunsuz bir tamirat işleminin işinin ehli kişiler tarafından yapılabileceğini asla unutmayınız. Servis kaydınızı oluşturabilmek için merkezimizi telefonla arayabilir hatta eğer isterseniz mesaj yolu ile de bize başvurabilirsiniz. Sizlere hizmet etmek bizi mutlu edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir