Hasköy Protherm Servisi

 

33Hasköy Protherm Servisi kombi tamirinde uzmanlık sahibi olan bir firmadır.Her türlü onarımınız için 7 / 24 hazır bekleyen ekiplerimiz yılın 365 günü hazır bekleyerek sorunlarınızı acilen çözmektedir.

Sektörde 20 yıla yakın olan geçmişimizden edindiğimiz tecrübeleri işimize yansıtarak mümkün olan en kaliteli , en ekonomik ve en doğru çözümleri üretme çabasındayız.

Teknisyenlerimizin tüm gayreti ve çabası sizi memnun etme üzerine kuruludur. Tam eğitimli ve sertifikalı uzman ekiplerimiz Protherm markalı cihazlarınızın arıza çözümleri konusunda profesyonel çalışma sergilemektedir..

Başta Hasköy bölgesi olmak üzere çevre ilçe ve hatta Ankaranın tamamına servis hizmeti vererek en ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olabilmeyi başarmaktayız. Eğitimsiz ve deneyimsiz kişilere cihazınızı teslim etmeyiniz , bizim gibi güvenilir ellere yaptıracağınız tamiratlar başınızı ağrıtmaz , canınızı sıkmaz. Hasköy Protherm Servis çağrı merkezleri aracılığı ile ve mesaj yolu ile kayıt alabilmektedir. Lütfen iletişime geçiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir