Gölbaşı Protherm Servisi

 

      44Gölbaşı protherm servisi, bireysel ısınmada en çok tercih edilen kombilerin montaj, de montaj,  takma, sökme, tesisat, garantili işçilik, kaliteli malzeme, yıllık bakım periyodlarının can ve mal güvenliğiniz açısından oldukça önemli olduğunun bilincinde olarak hizmet sunmaktadır.

Bu anlayışla çalışan Gölbaşı Protherm Servisi isimli servisimiz teknik ekibini profesyonellerden oluşturmaktadır. Gündemi takip etmek için yeniliklere açık bir servis anlayışı ile ilerlemektedir.

Kombilerinizin kurulumundan sonraki işleri de servisimiz garanti altında çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler daima kalite kapsamı içerisinde olmakta ve böylelikle tek rakibimiz yine kendimiz olmaktayız.

Gölbaşı protherm servisi ayrıca kombilerinizde oluşacak arızaların önceden tespitinin önemini bilmekte ve bunun için kombilerinizin yıllık bakım periyodlarını atlamamanızı öneriyor. Bu bakımlar sayesinde kombiniz kendini yeniler ve sonradan oluşacak arızalar önden tespit edilerek giderilir ve yüksek maliyetlerden kurtulmuş olursunuz.

Can ve mal güveliğiniz için kombilerinizin mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kombi tesisatlarının kontrolleri, kombinizdeki elektrik tesisatının kontrolleri, temizlik, su ve sıcaklık ayarlarını içinde barındıran bakımların yapılması sizler için avantajdır.

Gölbaşı protherm kombi servisi daima ilklere imza atmaktadır. Yetkili servis olarak sertifikalarımız ile yolumuzda ilerlemekteyiz. 7/24 haftanın her günü ve saati bizleri arayarak çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetler karşısında talep edilen ücretler oldukça makul olmakta ve yüzünüzü güldürmektedir. Kaliteli, garantili, hızlı ve etkili servis için bir telefon kadar yakınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir