Etlik Protherm Servisi

 

33Kombinizin ömrünü kısaltan sadece bakımının yapılmaması değildir. Yanlış ve baştan savma yapılan servis hizmetidir. Böyle durumlar yaşamamanız için Etlik Protherm Kombi Servisi nden hizmet alacaksınız.

Protherm marka kombi konusunda eğitimli teknisyenler prensipli ve hızlı hizmet verir. Verdikleri hizmet gereği sürekli aile ortamlarına giren teknisyenler, mahremiyetinize ve aile kurallarına saygılı, seviyeli kişilerdir ve özenli çalışırlar.

7/24 dilediğiniz zaman arayıp hizmet alabileceğiniz Etlik Protherm  Servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Sağlıklı, güvenli ve hızlı servis hizmetinin tek adresidir.

Kombi kullanımı konusunda sorun yaşamamanız için, montaj işleminden sonra detaylı bilgi vererek, daha doğru kullanmanızı sağlar.

Önder firmalardan biri olarak adından sıkça bahsettiren Etlik Protherm Servisi, verdiği işçilik ve yedek parçalara garanti sağlar. Orijinal yedek parça haricinde parça kullanmaz. Kaliteli malzemelerle kombi bakım tamir ve montaj hizmeti vererek, her zaman müşterinin güvenini kazanmıştır.

Teknisyenler, pratik bilgilerinin yanı sıra, sürekli değişen teknolojinin yakın takipçisidir. Yıllık dönüşümlü olarak eğitim alırlar. Kombi arızalarını, montajını titizlikle ve yeni bilgiler çerçevesinde çözüme ulaştırırlar.

Protherm kombinizin iç ve dış temizliği, dönemsel bakımı, onarımı ve montaj işlemlerini hızlı ve garantili şekilde gerçekleştiren ekip, güvenliğinizi sağladığına emin olmadan yanınızdan ayrılmaz.

Kombinizin uzun ömürlü olmasını ve sağlığınızı tehdit etmesini istemiyorsanız, Etlik Protherm Servisi gibi işin ehli kişilerden hizmet almalısınız. Firma bu konuda kendine güveniyor ve sonuçtan memnun kalacağınızı garanti ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir