Etimesgut Protherm Servisi

 

Kombilerinizi almadan önce mekân yeri inceleme yaparak en uygun kombi seçmenize yardımcı olacak planı Etimesgut Kombi Servisi hazırlar, böylelikle sizin için verimli olabilecek kombi seçiminizi sağlamış olur.

Bireysel ısınmanın tavan yaptığı şu sıralar kombilerinizin kurulum aşaması sırasında ve sonrasında en kaliteli tesisat ile yıllara meydan sisteme sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanılması için kaliteden asla ödün vermemekteyiz.

Siz değerli müşterilerimiz için, kombilerinizde oluşan arızalarda, yedek parçalarda gerektiren durumlarda servisimiz hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.     33

Etimesgut protherm servisi, kombilerinizin uzun ömürlü olması için yılda en az iki kere yıllık bakım yapılmasını uygun görmektedir. Kombi bakımları kombilerinizin ömrünü uzattığı gibi, siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini de sağlamaktadır.

Şuna dikkat edilmelidir ki, kombi kurulumu, arızası, yedek parçası ve bakımı gibi işler uzmanlık isteyen profesyonellik isteyen işlerdir. Bu sebeple servis seçiminizi iyi yapmanız gerekmektedir.

Etimesgut Protherm Servisi olarak servisimiz eğitimli işinde uzman ve profesyonel teknik ekipten oluşmaktadır. Sunduğumuz bütün servis hizmetleri uzman ekibimiz tarafından kaliteli olarak TSE standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Etimesgut protherm servisi, haftanın her günü kesintisiz hizmet vermektedir. Fiyatlarımızda zaman zaman kampanyalar olmaktadır. Bu kampanyaları takip etmek için ana sayfamıza girerek takip edebilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir ve acil servis için gezici aracımızla hizmet sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir