Dikmen Protherm Servisi

 

       44Dikmen protherm servisi bacalı tip kombilerinizin, hermetik tip kombilerinizin, yoğuşmalı, klasik kombilerinizin ve  tesisatınızın kurulumunu, onarımını, bakımını yılların verdiği tecrübe ve teknolojik yeniliklerle yapmaktadır.

Servisimiz teknoloji yeniliklerini daima takipçisi olmuş ve kurum bünyesinde uygulamalarını asla geciktirmemiştir. Kombilerinizin ihtiyacı olan her türlü yeni bilgi uzman kadromuza düzenli eğitimler ile aktarımları yapılmaktadır.

  Dikmen protherm  servisi %100 kalite ve müşteri odaklı hizmetleriyle de adını duyurmuştur. Kombilerinizin arıza, bakım ve diğer işleri için çağrı merkezimizi aradığınızda en hızlı ve etkili çalışma ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

Kombilerinizin bakımlarında, aşırı kirlenme ve hasar gören tesisat parçaların kontrolleri, elektrik aksamı kontrolü, ısı sensörleri kontrolü,  su seviyesi kontrolü, tesisat içinde kalan hava kontrolü, su hattında bulunan filtre kontrolü, kalorifer peteklerinin iç ve dış temizliği yapılarak, kombinizin ömrü uzatılmış olur ve doğalgaz tüketimi en aza indirilmiş olur.

Dikmen protherm kombi servisi haftanın her günü hizmet vermektedir. Saat kaç olursa olsun, yağmur, çamur, sıcak ve soğuk demeden hizmet vermekten gurur duymaktayız. Kapıda ödeme kolaylığı da sağlayarak sizleri memnun etmekteyiz.

Kombilerinizi acil servis gerektiğinde de bizleri arayarak, gezici araçlarımızla hızlı hizmet sağlayarak, kaliteli hizmetin keyfini sunuyoruz. Ana sayfamızdan bizleri takip ederek, kampanyalı servislerimizden yararlanabilir uygun fiyatlarla işlerinizi halletmiş olursunuz. Sunduğumuz servisler servisimiz tarafından garanti altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir