Demetevler Protherm Servisi

 

     Demetevler Protherm Servisi mükemmel ve sorunsuz işçilik, kaliteli ve garantili çalışma, her türlü kombi arızası, bakımı, yedek parçası, mekân inceleme, takma, sökme, kullanım için detaylı bilgi gibi birçok iş yelpazesinde müşteri odalı ve çözüm odaklı çalışmak gelmektedir. Eğitimli personellerimiz ve uzaman ekibimiz ile servisimizle yapılan bütün işler daima etkili, hızlı ve iş bilinci ile yapılmaktadır. 33

Demetevler protherm servisi ücretsiz olarak mekân yeri inceleme yapar ve en uygun plan içinde kombinizin kurulumu gerçekleştirir. Kombi planı oldukça önem arz eder.

Planlama doğru yapılmaz ise kombiden istenilen verim alınmaz fazla enerji sarfiyatı gerçekleşir. İşte kombi planlama bizim işimiz olup, TSE standartlarına göre kurulumu gerçekleştirmekteyiz.

Teknik ekibimiz kombinizin kurulumu yaptıktan sonra siz değerli müşterilerimize detaylı kullanım kuralları hakkında bilgi vererek sizleri bilinçlendirir.

  Demetevler protherm servisi kombilerinizin yılda iki defa periyodik bakımlarının yapılması için sizleri arayarak kombi bakım süresinin yaklaştığı konusunda bilgide vermektedir.

Böylelikle kombilerinizin bakımlarını sizin yerinize bizler takip ederek sizlere sınırsız hizmet sunmaktayız. Çağrı merkezimiz tarafından hatırlatmalar yapılıp uygun zamanınızda sizden randevu istenmektedir. İstediğiniz gün ve saatte verdiğiniz adreste olmaktayız.

Bu bakımlar hem canınız hem de malınız için hayati önem taşımaktadır. Bakımları yapılmayan kombiler arızaya geçer ve büyük sorunlar çıkarabilir. Bakım, arıza ve yedek parça gibiişleriniz için Demetevler Protherm servisi  çalışmaları oldukça uygun fiyatlardan oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir