Çukurambar Protherm Servisi

 

22%100 kaliteli ve garantili hizmetin öncü adresi Çukurambar Protherm Servisidir. Eğitimli teknisyenleri ve müşteri temsilcileri 7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, güler yüzlü, anlayışlı ve deneyimli bir ekipten oluşur. Klima tamirinden sonra, gerekli tüm kontrolleri yaparak, sorunun kesin olarak çözüldüğünden emin olur.

Kombinizin özel doktoru olduklarını da söyleyebiliriz. Uygun fiyatlara kaliteli ve hızlı hizmeti ayağınıza getirerek, hayatı sizin için kolaylaştırırlar.

Gelişen teknoloji yakından takip ederek, her yeni sistem hakkında eğitim alan ekip, tam donanımlı ekipman ve bilgilerle hizmet verirler.

Protherm marka kombinizin bakım, onarım, temizlik ve arıza tespit işlemlerini kesin ve hızlı olarak çözüme ulaştıran Çukurambar Protherm Servisi, parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanır.

Önce kalite ilkesi ile yola çıkarak memnuniyetinizi kazanmıştır. Verdiği işçilik ve yedek parçalara 1 yıl garanti verir. Kaliteden ödün vermeyen firma, orijinal parçalar kullanır.

İster gece, ister gündüz, isterseniz sabahın en erken saati olsun, Çukurambar Protherm Kombi Servisi çağırdığınız an yanınızda olur. Saatlerce bekleyerek mağdur olmanıza asla izin vermez. Protherm kombi konusunda size önemli bilgiler vererek daha sağlıklı kullanmanıza yardımcı olur.

Sağlığınız için kombi bakımlarını ihmal etmeyin. Kombinizin bakımını alanında uzman ve eğitimli kişilere yaptırın. Doğru bakım, uzmanlar sayesinde gerçekleşir ve aradığınız uzmanlar bu adreste bulunur. Sağlığınızı garanti edin ve kombinizi uzmanına yani Çukurambar Protherm Servisi çalışanlarına muayene ettirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir