Bilkent Protherm Servisi

 

22Bilkent Protherm Servisi olarak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; kalite asla tesadüf değildir.Bu atasözünü hepimiz biliriz. Çok çalışarak , prensiplerden taviz vermeyerek , dürüst olarak ,titiz çalışılarak , ve uzun yılların getirdiği tecrübe ile elde edilir  kalite. Biz de bu maddelerin hepsini uzun senelerdir uygulayarak bu başarıyı ve kaliteyi yakaladık.

İşimizdeki özen ve hassasiyet her zaman ön planda olmuştur.Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmayı başararak her zaman yüzünüzü güldürmeyi başardık. Böylelikle Bilkent bölgesinin en sevilen ve tercih edilen servisi ünvanını kazandık.

Bilkent Protherm Servisi tüm işlemlerine 12 ay garanti vererek sizleri ve arızalı cihazlarınızı koruma altına almaktadır.işlem bitiminden sonra elinize geçecek olan teknik servis fomumuzu saklayarak ileride aynı arızanın yaşanması halinde hiçbir ücret ödemeyerek onarımınızı yaptırabilirsiniz.

Protherm armalı kombi gibi cihazlarınızan en doğru müdahalelerde bulunarak ekeonomik bir şekilde işlem yaptırmak isterseniz bizi araıp randevu talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir