Beytepe Protherm Servisi

 

44Beytepe Protherm Servisi teknolojik imkanlarını yılın her günü seferber ederek sizlerin mutluluğu , rahatı ve huzuru için çalışmaktadır.

Protherm kombilerinizde yaşayacağınız her türlü sorunu servisimiz itina ile çözmektedir. Ekonomik fiyatlı çalışmalarımızla da öne çıkarak Beytepe bölgesinin en sevilen ve aranan servisi olmayı başardık. 7/24 görev yapan teknik personelimiz ve çağrı merkezimiz , sizlere destek olmak için büyük bir özveri ve sabırla çalışmaktadır.

Protherm kombileriniz zaman zaman arıza yapabilmektedir.Su damlaması , patlamalı yanma ,gövdede aşırı ısınma , basınç yükselmesi veya düşmesi başta olmak üzere yaşayabileceğiniz tüm aksaklıklar için bizimle temes kurabilirsiniz.

Cihazda yaşanan sorunlara kesinlikle kendiniz müdahalede bulunmayınız , yapacağınız yanlış bir hareket ağır sonuçlar yaşamanıza sebep olacaktır. Arıza anında yapacağınız ilk işlem gazı ve elektriği kesmek olmalıdır. Geri kalan kısmı biz hallederiz , uzman personellerimiz her an görev başında olarak sizlerin mutluluğu için çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir