Bağlum Protherm Servisi

BAĞLUM 

33Bağlum Protherm Servisi üstün hizmetlerini yaklaşık olarak 20 yıldır aralıksız olarak sürdürmektedir. Protherm kombilerimizin yılda en az 1 defaya mahsus olmak üzere temizliğe ihtiyacı vardır..

Bu işlem kesinlikle göz ardı edilmeden uygulanmalıdır.. Ugun olduğunuz gün ve saati not ettirerek alacağınız randevuya istinaden adresinizde hazır olacak olan ekiplerimiz bakım işlemi için derhal işlem başlatacaktır…

Öncelikle cihazınızın tüm kontrolleri yapılıp çalışma performansı gözden geçirildikten sonra temizlik işlemi başlatılır.. En ince detayına kadar elden geçirilecek olan kombinizin filitreleri de temizlenerek suyun rahat akışı , dolayısı ile kullanım kalitesi yükseltilir.

Tıkalı filitre sebebi ile sıcak su alımınız da aşağı seviyelerde olacaktır. Kalorifer peteklerinizin havasına da bakıldıktan sonra pompa , gaz valfi ,fan , üç yollu vana gibi diğer aksamların da çalışma düzeni gözden geçirilir. Son olarak conta takımı ve sensörlerinize bakılarak değişmesi icab edenler değiştirilir.

Tüm bu işlemlerin sonunda da kombiniz çalıştırılıp performansı ölçülerek tarafınıza teslim edilir.. Bundan sonrası size kalmış. Güven içinde kullanabileceğiniz kombiniz uzun yıllar çalışmasını sorunsuz devam ettirecektir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir