Bağlıca Protherm Servisi

 

22Bağlıca Protherm Servisi kombi revizyon işlemlerinizi de profesyonelce gerçekleştirmektedir… İşletmemiz tam kapasite ve tam donanım ile çalışan , profesyonel servis işlemleri gerçekleştiren bir firmadır.

Her yıl yerinde yaptırdığınız periyodik bakımlara ilave olarak 5 senede bir de yapılacak olan atölye bakımları cihaza ve size oldukca büyük katkılar sağlar…Sıcak su üretmek için yoğun olarak kullandığımız cihazlarımızın su ile çalışan parçaları zaman içinde kireç bağlar.

Bu durum performansı olumsuz etkiler.Isı seviyesini ne kadar yükseltirseniz yükseltin suyunuzu belirli bir sıcaklığın üzerinde alamazsınız…bunun anlamı da paranızı sokağa atmak olacaktır..

Boşuna gaz yakarak bütcenizi olumsuz etkilersiniz… Bu sebeple atölyeye alınan cihazınız tüm parçaları sökülerek temizlenir. Kireç sökücü ve diğer maddeler vasıtası ile temizliği yapılan ürün tüm işlemlerin sonında tekrar adresinize getirilerek sökülen yere bağlanır… Son kontrollerini de yapan teknisyenlerimiz ürünü kullanımınıza sunar.. Siz de bu işlemi yaptırmak isterseniz çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir