Altındağ Protherm Servisi

 

33Profesyonel ve garantili servis hizmeti veren Altındağ Protherm Servisi TSE belgelidir. 7/24 acil ve kesintisiz hizmet ayrıcalığı ile sektörde en iyiler arasındadır.

Protherm kombi tamiri, bakımı, iç-dış temizliği ve montajı, alanında eğitimli teknisyenler tarafından hızlı ve güvenli olarak servis hizmeti verilmektedir.

Değiştirilen her parçaya ve işçiliğe garanti veren Altındağ Protherm  Servisi müşteri memnuniyeti ve güvenliğine odaklı çalışır. Gezici servis ekipleri donanımlı ve her saat hizmete açıktır. İstediğiniz an arayabilir yardım isteyebilirsiniz.

Kombi konusunda her türlü soru ve sorunlarınıza önem vererek, detaylı bir şekilde sizi bilgilendirirler. Servis hizmetleri konusunda çok titiz ve hızlı olan ekip, kombinizin acil servisi gibidir. Siz sorunu anlatırken, onlar çözümü üretmeye başlamış olurlar. Size sadece bir telefon kadar uzakta olan ekip, her an aktif haldedir.

Kombi bakımı çok önemlidir. İleride kombinizin kullanılamaz hale gelmesini ve size sağlık açısından zarar vermesini istemiyorsanız, düzenli olarak Altındağ Protherm Servisi çalışanı gibi profesyonel kişilere bakımını yaptırmalısınız. Protherm marka kombi konusunda deneyimli ve hızlı kadro bizdedir.

Kombinizin dilinden anlar, bakımını ve kontrollerini yapar. Çok düşük fiyatlara işi baştan savma yapan kişilere kombinizi emanet etmeyin. Aksi halde geri dönüşü olmayan maddi ve manevi zararlar alabilirsiniz ve bu durum size oldukça pahalıya patlar.

Sağlığınızın ve kombinizin güvenliği için en doğru adres burası yani Altındağ Protherm Servisi. Memnuniyetiniz ve güvenliğiniz kesinlikle garantilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir