Akdere Protherm Servisi

 

33Akdere Protherm Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızda da sizlere destek vermektedir…

Yaklaşık 30 sene önce doğal gazın ülkemize gelmesi ile birlikte hemen hemen tüm ev ve iş yerlerimizde kullandığımız kombilerimiz hayatımızın değişmez parçası olmuştur.

Kıymetlerini arıza yaptığı zaman anladığımız bu cihazlara servis vermek için uzun yıllar önce kurulan firmamız bu güne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarla Akdere bölgesi sakinlerinin büyük beğenisini kazanmıştır.

Kombinizden su damlaması görüldüğünde , patlamalı alev almasında , muslukları açtığınızda kalorifer peteklerinizin de ısınmasında , baca fanınızın sesli çalışmasında veya gaz kokusu duyduğunuzda hemen bizimle iletişime geçerek servis kaydı oluşturunuz.

Acil müdahale destek ekiplerimiz her an hazır beklemesi sebebi ile adresinize dakikalar içinde ulaşarak probleminize kalıcı çözümler sunacaktır. Ekonomik çalışmaları ile de dikkat çeken Akdere Protherm servisi onarımlarını bütcenize ağır yük getirmeyerek gerçekleştirmektedir. Kapınızda pos cihazı ile ödeme yapma olanağı tanıyan ekiplerimiz pazar günleri de hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir